
Eindejaarsafsluiting Ondernemersplein
AlgemeenOp donderdag 14 december is de Eindejaarsafsluiting van het Ondernemersplein. René van der Zel, de drijvende kracht achter XXL Nutrition, vertelt daarbij zijn inspirerende ondernemersverhaal. Ontdek hoe hij XXL Nutrition heeft laten uitgroeien tot een toonaangevend merk en welke strategieën hij heeft toegepast om succes te behalen. Sluit het jaar af met inspiratie en nieuwe inzichten om het komende jaar succesvol te starten.
Pas op 32 jarige leeftijd begon René van der Zel met ondernemen. Een total loss gecrashte BMW gaf de motivatie om met XXL Nutrition te beginnen. Van zijn ouders leende hij 5000 euro om de eerste producten in te kopen, labels en de website maakte hij zelf. Dat is inmiddels 19 jaar geleden. In deze tijd is XXL Nutrition uitgegroeid tot marktleider in Nederland en België op het gebied van sportvoeding en de groei zit er nog stevig in. XXL Nutrition levert 75% direct aan consumenten en de rest aan een breed scala zakelijke klanten.
Deze inspirerende Eindejaarsafsluiting is donderdag 14 december van 17:00 tot 19:00 uur op het Ondernemersplein in het Stadhuis. Klik hier om je aan te melden.