Het โ€‹magazine voor ondernemend Almere

Wie is wie

Afbeelding

Ron Broertjes (uitgever)

ron@almerezaken.nl 

06-23701795

Afbeelding

Martin van Feggelen (uitgever)

martin@almerezaken.nl

06-23549350

Afbeelding

Karin Kempe (Sales/Back-office)

karin@almeredezeweek.nl

06-23730480


Afbeelding

Ineke van Oostrom (Prepress)

prepress@almeredezeweek.nl




Afbeelding

Marcel Beijer
(Redactie Almere Zaken)

marcel@almerezaken.nl


Afbeelding

Petra Onderwater 
(Redactie Almere Zaken)

petra@almeredezeweek.nl 


Afbeelding

Berlinda Hendrikse 
(Redactie Almere Zaken)

berlinda@almerezaken.nl

06-30734563

Afbeelding

Fred Rotgans (Fotografie)


Bezoekadres

Almere Zaken
Transistorstraat 51-a
1322 CK, Almere

Kantoor 036-8200240     E: info@almerezaken.nl

Redactie 036-8450027    E: redactie@almerezaken.nl