
Nice to Meat opent pop-up slagerij
AlgemeenDe horeca blijft voorlopig nog dicht, maar wie heimwee heeft naar de smaken van goed restaurantvlees, kan vanaf dit weekend terecht bij Nice to Meat’s pop-up slagerij. Een unieke gelegenheid om een kijkje te nemen in de keuken van deze horecaslagerij in Almere.
Sinds enige tijd kan men- ook als particulier - een selectie van het assortiment van Nederlands grootste horecaslagerij Nice to Meat online bestellen en thuis laten bezorgen. De webshop voor particulieren werd vorig jaar geopend net voor de eerste lockdown. Een goede timing van het bedrijf dat normaal gesproken levert aan het gros van de horeca in ons land. Directeur Mikel Pouw liet weten: “Vanaf nu zullen we veel meer thuis zijn, zowel tijdens het avondeten als bij de lunch. De vraag naar goed vlees op je bord neemt enorm toe. Met de webshop willen we iedereen thuis de mogelijkheid geven om te genieten van restaurantkwaliteit vlees.”
Exclusief vlees
Nu de horeca nog langer de deuren dicht moet houden, blijft de vraag naar exclusief vlees om thuis te consumeren stijgen. Nice to Meat opent daarom vrijdagmiddag een pop-up slagerij waarbij klanten de meest exclusieve steaks kunnen bemachtigen. Zo’n dry-aged t-bone die normaal gesproken wordt gerijpt voor restaurants als The Harbourclub, de biefstukken van Loetje of Japanse Wagyu van een van de vele vijfsterrenhotels in ons land. Ook is er een culinair adviseur en een grill-expert aanwezig die direct alle vragen over het vlees en de bereiding ervan kan beantwoorden. Nice to Meat laat weten dat de pop-up slagerij volgens de laatste strenge maatregelen van de RIVM wordt uitgevoerd en ruim is opgezet.
Eind 2020 ging Almere Zaken in gesprek met de Mikel Pouw, directeur van Nice to Meat, over de gevolgen van de coronacrisis voor zijn bedrijf.