
Grote brand bedrijfsverzamelgebouw De Vaart
AlgemeenDE VAART - Bij een bedrijfsverzamelgebouw aan de Keersluisweg op bedrijventerrein De Vaart is zondagavond een brand uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend.
Het is nog niet bekend wat de oorzaak van de brand is. De brand brak vlak voor acht uur ‘s avonds uit. 30 minuten later werd opgeschaald naar ‘zeer grote brand’. De brandweer is uitgerukt met 6 tankautospuiten en 1 hoogwerker. Uit onder andere Lelystad, Huizen, Rutten, Biddinghuizen, Emmeloord en Nagele zijn brandweerlieden om bijstand gevraagd. De omgeving is door de politie ruim afgezet.
Politie zocht man na brand
De politie heeft na de brand een Burgernet-bericht verspreid. In de omgeving van de Keersluisweg zocht de politie naar een man met een stevig postuur, een groene jas met bontkraag, een blote buik, een zwart geblakerd gezicht en één schoen. De man is inmiddels aangetroffen. Wat het met de brand te maken heeft is nog niet bekend.
Bij de brand komt veel rook vrij. De rook is in de weide omgeving te zien. De rook trekt in de richting van Noorderplassen.
![]()
(Foto: HV Almere) - Credit

