Feestelijke afsluiting van Flevo Campus ‘Food Pioneers Programma’. (Foto: aangeleverd)
Feestelijke afsluiting van Flevo Campus ‘Food Pioneers Programma’. (Foto: aangeleverd)

Feestelijke afsluiting ‘Food Pioneers Programma’

Algemeen

ALMERE - Flevo Campus begeleidt elk jaar een aantal startende, lokale voedselondernemers onder de noemer ‘Food Pioneers Programma. Flevo Campus is gevestigd in het prijswinnende Natural Pavilion aan Arboretum West in Almere. 

Tijdens zes programmadagen worden de deelnemers gecoacht en begeleid door professionals met als doel hun product of dienst naar een hoger niveau te tillen. Donderdag 2 november van 14.30 tot 18.00 uur wordt de editie van 2023 feestelijk afgesloten met een pitchevent in het Natural Pavilion.

Wat kan de bezoeker verwachten?

Lenno Munnikes (directeur Flevo Campus) en Thera van Heuveln (projectleider) openen de bijeenkomst. Daarna pitcht elke Food Pioneer zijn of haar product voor een deskundig panel én het publiek en heeft iedereen de kans hen vragen te stellen en feedback te geven.

Daarnaast valt er veel te proeven en genieten: de Food Pioneers brengen allemaal hun eigen product mee. Dit jaar variëren de producten van vegan empanadas, authentieke maïstortilla’s, vegan bakmixen tot aan plantaardige zoete snacks en een natuurlijke, caffeïnehoudende frisdrank. Primeur: een bijzonder nieuw bier van Brouwerij Stijl. Stakeholders, lokale voedselproducenten, beleidsmakers en consumenten en verdere geïnteresseerden zijn zeer welkom.

Meer informatie en/of aanmelden: www.flevocampus.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding