Running Dinner haalt 5700 euro op
Algemeen
Twee keer 2.850 euro hebben de ruim 120 bezoekers van het Running Dinner, dinsdagavond in de Havenkom, bij elkaar opgebracht voor kinderboerderij De Stek en Fare Almere. Ronde Tafel Almere organiseerde dit evenement 3 november voor de zevende keer, waarbij deelnemers op één avond bij drie verschillende restaurants aan tafel schuiven.
De ‘culinaire estafette’ startte in grandcafé De Havenkom. Daarna kregen deelnemers per sms te horen waar ze het voor-, hoofd- en nagerecht zouden nuttigen. Dat kon zijn bij Brasserie Bakboord, Het Veerhuys, Krab aan de Haven en restaurant Bij Brons.
Door het wisselen van restaurant wisselt tevens het tafel-gezelschap. Bij wie men aan tafel komt is een verassing. ‘Dit is een geweldige manier om verschillende restaurants te ontdekken en verschillende mensen te ontmoeten’, aldus de organisatie.
Ruim 120 mensen deden gisteravond mee. Daarmee kwam de totaalopbrengst voor de dit jaar twee goede doelen op 5.700 euro. In grandcafé De Havenkom werd de avond afgesloten en namen zorgboerderij De Stek en Fare Almere, die Almeerse huishoudens in nood helpt, de cheques in ontvangst. “We zijn heel tevreden met hoe de avond verlopen is”, aldus Ronde Tafel Almere-voorzitter Auke de Vries. “We hebben dankzij de groei aan deelnemers ten opzichte van vorig jaar meer opgehaald voor de twee goede doelen. Daar zijn we heel blij mee. Volgend jaar organiseren we zeker weer een Running Dinner.”
Running Dinner leverde in 2014 5.000 euro op; het goede doel was toen Stichting Jeugdsportfonds Almere.